На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дело передали в суд

Обсуждение новостей, опубликованных на сайте АТН.

Модераторы: Sana, Iuliia, Вражина, Multik

Ответить
ivan

-1

Сообщение ivan »

Нужно было ему внимательнее даты рождения смотреть.
Аватара пользователя
semikon
Сообщения: 7994
Зарегистрирован: Чт, 08.04.10 14:48:37
Контактная информация:

Re: На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дел

Сообщение semikon »

"... марксистское движение с самого своего зарождения являлось поборником прав гомосексуалистов. В конце XIX века Социал-Демократическая Партия Германии, представлявшая собой наиболее организованное воплощение марксизма того времени, решительно боролась против преследования гомосексуалистов. Всеобщий германский рабочий союз, возглавлявшийся Фердинандом Лассалем, одна из объединившихся в СДПГ организаций, в числе первых заявил о своей позиции по этому вопросу, когда юрист Й.Б. фон Швейцер был отдан под суд и лишен права заниматься своей профессией за гомосексуализм. Лассаль не только смело защищал фон Швейцера, но и побудил последнего к вступлению во Всеобщий германский рабочий союз (что он и сделал в 1863 году, став его руководителем после смерти Лассаля; в дальнейшем фон Швейцер избирался членом рейхстага от СДПГ)... " Хай живе комунізм=гомосексуалізм!
Робочий рух гомосексуалістів, це щось! :bra_vo:
http://www.nasha.lv/rus/blog/blogs/Vete ... 58521.html
Ворогам України - СМЕРТЬ!
Аватара пользователя
Sana
moderator
Сообщения: 33094
Зарегистрирован: Чт, 09.02.06 22:51:39
Откуда: Харьков
Контактная информация:

Re: На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дел

Сообщение Sana »

з такими "друзями", як semikon, ніяких ворогів не треба. Взірцевий "український націоналіст", тільки дітей вночі лякати -- неосвічений, забобонний, живе у світі уявленнь позаторішнього сторіччя.
Аватара пользователя
semikon
Сообщения: 7994
Зарегистрирован: Чт, 08.04.10 14:48:37
Контактная информация:

Re: На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дел

Сообщение semikon »

Sana писал(а):з такими "друзями", як semikon, ніяких ворогів не треба. Взірцевий "український націоналіст", тільки дітей вночі лякати -- неосвічений, забобонний, живе у світі уявленнь позаторішнього сторіччя.
;;-))) Виявляється гомосексуалісти це така собі народність, проти якої виступають кляті українські націоналісти! :-) Вас, люба Sana, чому це так дратує? В природі гомо не виживає, еволюція не дозволяє, Ви проти еволюції?
«Не обижайся на меня, Гершеле. Ты прав, я действительно не смог устоять. Лейба такой брутальный мужчина. Он просто обволакивает меня своей лаской. А я так в ней нуждаюсь, особенно в такой напряженно политический момент. Мне очень трудно без ласки, а ты уехал, негодник. Вот я и не устоял. Но ты ведь простишь мне эту маленькую слабость, Гершеле? Возвращайся, и ты увидишь, что я полон любви к тебе. Твоя маленькая Вова». :-)
Последний раз редактировалось semikon Ср, 23.11.11 14:45:14, всего редактировалось 2 раза.
Ворогам України - СМЕРТЬ!
Аватара пользователя
semikon
Сообщения: 7994
Зарегистрирован: Чт, 08.04.10 14:48:37
Контактная информация:

Re: На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дел

Сообщение semikon »

«Літа орел, літа сизий
Попід небесами;
Гуля Максим, гуля батько
Степами-лісами.
Ой літає орел сизий,
А за ним орлята;
Гуля Максим, гуля батько,
А за ним хлоп'ята.
Запорожці ті хлоп'ята,
Сини його, діти,
Поміркує, загадає,
Чи бити, чи пити,
Чи танцювать, то й ушкварять,
Аж земля трясеться.
Заспіває — заспівають,
Аж лихо сміється.
Горілку, мед не чаркою —
Поставцем черкає,
А ворога, заплющившись,
Ката, не минає.
Отакий-то наш отаман,
Орел сизокрилий!
І воює, і гарцює
З усієї сили —
Нема в його ні оселі,
Ні саду, ні ставу...
Степ і море; скрізь битий шлях,
Скрізь золото, слава.
Шануйтеся ж, вражі ляхи,
Скажені собаки:
Йде Залізняк
Чорним шляхом,
За ним гайдамаки».
Ворогам України - СМЕРТЬ!
Аватара пользователя
Sana
moderator
Сообщения: 33094
Зарегистрирован: Чт, 09.02.06 22:51:39
Откуда: Харьков
Контактная информация:

Re: На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дел

Сообщение Sana »

semikon писал(а):Вас люба Sana чому це так дратує? В природі гомо не виживає, еволюція не дозволяє, Ви проти еволюції?
я ж кажу -- неосвіченість є вашою великою проблемою.
По-перше, у "природі" гомо як раз нормально виживають, це один з видів стратегії, яким би дивним це вам не здавалося.
ПО-друге, людство живе в умовах перенаселення, тому гомо -- нормальна стратегія в таких умовах, природня і розумна.
По-третє, гомо немає жодного стосунку до педофілії, педофілія -- це розбещення неповнолітніх.
І до купи -- неповнолітні теж бувають різні, це суто юридичний термін, він охоплює, до речі, і біологічно цілком статтєво розвинених індивідумів.
Це що стосовно термінів.
Стосовно суті, то треба розбиратися окремо, надто ця тема стала модною останнім часом, і більше схожа на полювання на відьом.
Аватара пользователя
semikon
Сообщения: 7994
Зарегистрирован: Чт, 08.04.10 14:48:37
Контактная информация:

Re: На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дел

Сообщение semikon »

Sana писал(а):
semikon писал(а):Вас люба Sana чому це так дратує? В природі гомо не виживає, еволюція не дозволяє, Ви проти еволюції?
я ж кажу -- неосвіченість є вашою великою проблемою.
По-перше, у "природі" гомо як раз нормально виживають, це один з видів стратегії, яким би дивним це вам не здавалося.
ПО-друге, людство живе в умовах перенаселення, тому гомо -- нормальна стратегія в таких умовах, природня і розумна.
По-третє, гомо немає жодного стосунку до педофілії, педофілія -- це розбещення неповнолітніх.
І до купи - неповнолітні теж бувають різні, це суто юридичний термін, він охоплює, до речі, і біологічно цілком статтєво розвинених індивідумів.
Це що стосовно термінів.
Стосовно суті, то треба розбиратися окремо, надто ця тема стала модною останнім часом, і більше схожа на полювання на відьом.
:sh_ok:
1.Гомо - як засіб боротьби з перенаселенням? Тобто боротьби з людством? А мене мало не в геноциді звинувачуєте. :ni_zia:
2.Цей конкретний "...філ" запрошував дівчаток?
3.Ви ще й дітей намагаєтесь приплести, а на "ментосів" пальцем показуєте. Не добре.
4.Пролийте світло науки на мене недолугого, будь ласка. Наведіть, приклад гомосексуальної популяції тварин, що виживає таким чином, в природних умовах. Цікаво як в них це виходить. :ya-za:
Последний раз редактировалось semikon Ср, 23.11.11 15:01:19, всего редактировалось 1 раз.
Ворогам України - СМЕРТЬ!
Аватара пользователя
Sana
moderator
Сообщения: 33094
Зарегистрирован: Чт, 09.02.06 22:51:39
Откуда: Харьков
Контактная информация:

Re: На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дел

Сообщение Sana »

semikon писал(а): :sh_ok: Пролийте світло науки на мене недолугого, будь ласка. Наведіть, приклад гомосексуальної популяції тварин, що виживає таким чином, в природних умовах. Цікаво як в них це виходить. :ya-za:
популяцій, звісно, не буває. Але, два сильних самця набувають переваг. Я багато писала про це, але ви, пане, "чукча-писатель".
::yaz-yk:
Аватара пользователя
semikon
Сообщения: 7994
Зарегистрирован: Чт, 08.04.10 14:48:37
Контактная информация:

Re: На Харьковщине учитель развращал несовершеннолетних: его дел

Сообщение semikon »

Sana писал(а):
semikon писал(а): :sh_ok: Пролийте світло науки на мене недолугого, будь ласка. Наведіть, приклад гомосексуальної популяції тварин, що виживає таким чином, в природних умовах. Цікаво як в них це виходить. :ya-za:
популяцій, звісно, не буває. Але, два сильних самця набувають переваг. Я багато писала про це, але ви, пане, "чукча-писатель".
::yaz-yk:
То Ви, писатель (не плутати з письменником)! :sh_ok:
Цікаво! Як два сильних самці набувають перевагу і над ким? Один над одним? І таким чином, отримують третього, але не настільки сильного?
І знову ж, як на тему гомо-еволюції, які Ваші праці проливають світло на цю проблему.
Ворогам України - СМЕРТЬ!
Ответить

Сейчас этот форум просматривают: Bing [Bot] и 104 гостя