УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Разговоры на любые темы. Только для зарегистрированных пользователей форума АТН.

Модераторы: Sana, Вражина, Multik, шкипер

Аватара пользователя
Седьмой
Сообщения: 9357
Зарегистрирован: Вт, 15.12.09 11:52:34
Откуда: Оттуда же

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Седьмой »

ПравыйПцыц писал(а):
Седьмой писал(а):Законом Украины о реабилитации граждан, можно реабилитировать только "граждан Украины".Вопроса о гражданстве Украины он(этот закон) не решает.
Отут, власне, і починає працювати ч.7. ст.9 КАСУ, суті якої він так і не второпав. Бо, якщо не визнавати репресованих з 1917 до 1991 у сенсі Закону громадянами України, то виходило б, що взагалі реабілітовувати нема кого...
"Отака фігня, малята!"(с) :-):
Да кто ж тебе сказал, что реабилитации по Закону "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні " подлежат только "граждане Украины"?
Стаття 1. Вважати реабілітованими осіб, які з політичних
мотивів були необгрунтовано засуджені судами або піддані репресіям
позасудовими органами, в тому числі "двійками", "трійками",
особливими нарадами і в будь-якому іншому позасудовому порядку, за
вчинення на території України діянь, кваліфікованих як
контрреволюційні злочини за кримінальним законодавством України до
набрання чинності Законом СРСР "Про кримінальну відповідальність
за державні злочини" від 25 грудня 1958 року, за винятком осіб,
зазначених у статті 2 цього Закону.
... и где здесь исключительно о "гражданах Украины"? :nez-nayu:
Зверь, самый лютый, жалости не чужд. Я чужд! Так, значит, Я - НЕ зверь!? - Шекспир -
Аватара пользователя
ПравыйПцыц
Сообщения: 8752
Зарегистрирован: Пт, 11.12.09 19:58:42
Откуда: Україна, місто Харків
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение ПравыйПцыц »

Седьмой писал(а):Да кто ж тебе сказал, что реабилитации по Закону "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні " подлежат только "граждане Украины"?
Та забігав тут один, про якого ще наш видатний поет Чехов попереджав, що це дурник... Так ото він так прямо й заявив:
Седьмой писал(а):Законом Украины о реабилитации граждан, можно реабилитировать только "граждан Украины".
:-)
Лучше день потерять, потом за пять минут долететь!
Аватара пользователя
Седьмой
Сообщения: 9357
Зарегистрирован: Вт, 15.12.09 11:52:34
Откуда: Оттуда же

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Седьмой »

ПравыйПцыц писал(а):
Седьмой писал(а):Да кто ж тебе сказал, что реабилитации по Закону "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні " подлежат только "граждане Украины"?
Та забігав тут один, про якого ще наш видатний поет Чехов попереджав, що це дурник... Так ото він так прямо й заявив:
Седьмой писал(а):Законом Украины о реабилитации граждан, можно реабилитировать только "граждан Украины".
:-)
Ну, не только "граждан Украины", что это меняет в отношениях с гражданством Украины, необходимом для отримання статуса Героя, "граждана" Бендеры?
Зверь, самый лютый, жалости не чужд. Я чужд! Так, значит, Я - НЕ зверь!? - Шекспир -
Аватара пользователя
ПравыйПцыц
Сообщения: 8752
Зарегистрирован: Пт, 11.12.09 19:58:42
Откуда: Україна, місто Харків
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение ПравыйПцыц »

сьёмік, а як ти здогадався, що у деяких випадках навіть "граждан Бендер" можна визнати громадянами України? :hi_hi_hi:
Лучше день потерять, потом за пять минут долететь!
Аватара пользователя
Седьмой
Сообщения: 9357
Зарегистрирован: Вт, 15.12.09 11:52:34
Откуда: Оттуда же

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Седьмой »

флейм удален

шкипер
Зверь, самый лютый, жалости не чужд. Я чужд! Так, значит, Я - НЕ зверь!? - Шекспир -
Аватара пользователя
Седьмой
Сообщения: 9357
Зарегистрирован: Вт, 15.12.09 11:52:34
Откуда: Оттуда же

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Седьмой »

флейм удален. Сана
Зверь, самый лютый, жалости не чужд. Я чужд! Так, значит, Я - НЕ зверь!? - Шекспир -
Аватара пользователя
Седьмой
Сообщения: 9357
Зарегистрирован: Вт, 15.12.09 11:52:34
Откуда: Оттуда же

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Седьмой »

флейм удалён. Предупреждение за восстановление удалённого модераторами текста. Сана.
Зверь, самый лютый, жалости не чужд. Я чужд! Так, значит, Я - НЕ зверь!? - Шекспир -
Аватара пользователя
Седьмой
Сообщения: 9357
Зарегистрирован: Вт, 15.12.09 11:52:34
Откуда: Оттуда же

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Седьмой »

флейм удалён. Предупреждение за восстановление удалённого модераторами текста. Сана.
Зверь, самый лютый, жалости не чужд. Я чужд! Так, значит, Я - НЕ зверь!? - Шекспир -
Аватара пользователя
ПравыйПцыц
Сообщения: 8752
Зарегистрирован: Пт, 11.12.09 19:58:42
Откуда: Україна, місто Харків
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение ПравыйПцыц »

Взагалі-то, якщо оцінювати правомірність присвоєння звання Героя України тій або іншій особі, треба зазначити, що, наприклад, присвоєння цього звання Шухевичу та Бандері має під собою більше правових підстав, ніж, скажімо, Олексі Бересту. І це, між іншим, випливає з самого Статуту звання (див. п.7 Загальних положень):
7. Звання Герой України не присвоюється за заслуги, які мали місце в минулому і не пов'язані зі становленням та розвитком незалежної України.
Треба пояснювати, чому?
Але навіть такі вагомі підстави (або їх відсутність) не надають нікому (у тому числі і будь-якому суду) права позбавляти особу вже присвоєного звання, оскільки, згідно із Законом України "Про державні нагороди України" (ст.16),
Позбавлення державних нагород може бути проведено Президентом України лише у разі засудження нагородженого за тяжкий злочин за поданням суду у випадках, передбачених законом.
Лучше день потерять, потом за пять минут долететь!
Аватара пользователя
Седьмой
Сообщения: 9357
Зарегистрирован: Вт, 15.12.09 11:52:34
Откуда: Оттуда же

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Седьмой »

ПравыйПцыц писал(а):Взагалі-то, якщо оцінювати правомірність присвоєння звання Героя України тій або іншій особі, треба зазначити, що, наприклад, присвоєння цього звання Шухевичу та Бандері має під собою більше правових підстав, ніж, скажімо, Олексі Бересту. І це, між іншим, випливає з самого Статуту звання (див. п.7 Загальних положень):
7. Звання Герой України не присвоюється за заслуги, які мали місце в минулому і не пов'язані зі становленням та розвитком незалежної України.
Треба пояснювати, чому?
Не, с этим, хоть, разобрались.
Берест воевал за независимую Украину в виде УССР в составе СССР(ведь, формальноправовых оснований(да и фактических) говорить о УССР, как о колонии РСФСР в составе СССР, не представляется возможным для адекватных, ессесно, граждан Украины), ... а вот Бандера с Шухевичем воевали против УССР почти 20 лет.
Зверь, самый лютый, жалости не чужд. Я чужд! Так, значит, Я - НЕ зверь!? - Шекспир -
Аватара пользователя
Nerto
Сообщения: 178
Зарегистрирован: Пт, 05.03.10 12:01:50
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Nerto »

alexandrit писал(а):Шухевич, как и ожидалось, уже не герой:
Высший админсуд подтвердил решение Донецкого окружного и апелляционного судов и лишил Степана Бандеру и Романа Шухевича звания Герой Украины.
Шухевич-то герой, а вот alexandrit нет. ;;-)))
Аватара пользователя
semikon
Сообщения: 7994
Зарегистрирован: Чт, 08.04.10 14:48:37
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение semikon »

Nerto писал(а):
alexandrit писал(а):Шухевич, как и ожидалось, уже не герой:
Высший админсуд подтвердил решение Донецкого окружного и апелляционного судов и лишил Степана Бандеру и Романа Шухевича звания Герой Украины.
Шухевич-то герой, а вот alexandrit нет. ;;-)))
І що характерно, ніколи ним не буде. Кишка не в ту сторону загнута. :-)
Ворогам України - СМЕРТЬ!
Аватара пользователя
Седьмой
Сообщения: 9357
Зарегистрирован: Вт, 15.12.09 11:52:34
Откуда: Оттуда же

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Седьмой »

В ноябре 1918 года, во время антигетманского восстания, войско Директории состояло из Отдельного отряда сечевых стрельцов, Запорожского корпуса Армии УНР, отдельных частей Серой дивизии, Дивизии сердюков и повстанческих отрядов. Численный состав достигал 100 тыс., но после 5-месячной войны с Советской Россией осталось только 30 тыс. солдат.
Діяльність повстанців невдовзі зробила становище українських військ просто скаженим. «Окрім російських більшовиків, куди не повернись – у мене скрізь фронт… Таким є Махно… як тільки вдається кінчити з ним – у Прилуках піднімає голову Ковтун… – звітував Києву командувач Лівобережною групою армії УНР отаман Петро Болбочан.

Чисельність повстанських загонів на осінь 1918 року сягнула 300 тис. осіб
... и аткуда стоко бальшевиков-повстанцев на Украине зьявилось? :sh_ok:
Мабудь засланна мордва?
Зверь, самый лютый, жалости не чужд. Я чужд! Так, значит, Я - НЕ зверь!? - Шекспир -
Аватара пользователя
Nerto
Сообщения: 178
Зарегистрирован: Пт, 05.03.10 12:01:50
Контактная информация:

Re: ОУН и УПА в борьбе против гитлеризма

Сообщение Nerto »

alexandrit писал(а):
Товарищу
Куда там СБУ и какие "фотки" еще не "слила"? А давай вместе чего "сольем", а. И Сьома поможет, про жену, там, чью-то или про "фашизм". Ну, начинай первый. А мы с Сьомкой подхватим.
:kav_boy:
Аватара пользователя
ПравыйПцыц
Сообщения: 8752
Зарегистрирован: Пт, 11.12.09 19:58:42
Откуда: Україна, місто Харків
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение ПравыйПцыц »

От вже не думав, що так швидко доведеться повертатися до цієї теми, але сталася знакова подія: генерал Чупринка вийшов з небуття і знов, як і у минулі роки своєї боротьби, спустився згори як з гори в Україну. Я не думаю, що розмова з нащадками загарбників була дуже вже тривалою, але її кінець, як і раніше, був для них передбачуваним..

І тепер сучасне українське правосуддя знов опинилося перед цікавою колізією... :du_ma_et:
Як відомо, найвищою судовою інстанцією у нас ще поки є Верховний Суд України, який розглядає справи у касаційному порядку, включаючи перегляд рішень судів інших інстанцій, навіть у випадках, коли ці суди були процесуально самі інстанцією касаційною. :a_g_a:
Згідно положень КАСУ, а саме:
Стаття 157. Закриття провадження у справі
1. Суд закриває провадження у справі:
...
5) у разі смерті або оголошення в установленому законом порядку померлою особи, яка була стороною у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва...
---------------------------
Стаття 228. Підстави для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі
1. Суд касаційної інстанції скасовує судові рішення в касаційному порядку і залишає позовну заяву без розгляду або закриває провадження у справі з підстав, встановлених статтями 155 і 157 цього Кодексу.
2. Суд касаційної інстанції визнає законні судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій такими, що втратили законну силу, і закриває провадження у справі, якщо після їх ухвалення виникли обставини, які є підставою для закриття провадження у справі, та ці судові рішення ще не виконані.
Те, що даунецькі рішення не виконані, - це факт, що не потребує доказів, оскільки указу президента щодо скасування Указу Президента світ так і не побачив... :nez-nayu:
(Хоча воно і так було ясно, що такий указ видати - це ще раз порушити законодавство, бо, згідно зі ст.16 Закону України від 16.03.2000р. №1549-ІІІ "Про державні нагороди України", позбавлення державних нагород може бути проведено Президентом України лише у разі засудження нагородженого за тяжкий злочин за поданням суду у випадках, передбачених законом.)
"- От така ***ня, малята!" (Дід Панас)
:-)
Лучше день потерять, потом за пять минут долететь!
Аватара пользователя
Nerto
Сообщения: 178
Зарегистрирован: Пт, 05.03.10 12:01:50
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Nerto »

Да, вот стукачей у нас развелось несметно. И профессия какая героическая! А традиции-то, традиции хоть куда.
Аватара пользователя
ПравыйПцыц
Сообщения: 8752
Зарегистрирован: Пт, 11.12.09 19:58:42
Откуда: Україна, місто Харків
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение ПравыйПцыц »

довелося підняти тему, бо льохолох за недолугістю забув, як його вовтузили...
Лучше день потерять, потом за пять минут долететь!
Аватара пользователя
alexandrit
Флудер
Сообщения: 13848
Зарегистрирован: Пт, 14.05.10 08:05:37

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение alexandrit »

Nerto писал(а):Да, вот стукачей у нас развелось несметно. И профессия какая героическая! А традиции-то, традиции хоть куда.
А вы чем,занимались в советской Украине, наверное вместе с Яворивским прославляли Ильича и писали доносы или сидели в тюрьмах?
Умные не бывают учены; ученые не бывают умны./Лао-Цзы
Аватара пользователя
Nerto
Сообщения: 178
Зарегистрирован: Пт, 05.03.10 12:01:50
Контактная информация:

Re: УКРАЇНА (її герої та Герої України)

Сообщение Nerto »

Героические Alexandritы нынче в колхозах вместо бузины растут и пахнут почти как радостный антифашизм. А тем временем менты под блатными ходят и ничего, привыкли, а иным даже нравится. Так вот и бывший советский народ в таможенный переделают и будут у него таможенный язык и такие же герои. :-)
Ответить

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и 36 гостей