Нардеп: в Украине смелых людей - полторы тысячи

Разговоры на любые темы. Только для зарегистрированных пользователей форума АТН.

Модераторы: Sana, Вражина, Multik, шкипер

Аватара пользователя
alexandrit
Флудер
Сообщения: 13848
Зарегистрирован: Пт, 14.05.10 08:05:37

Re: Нардеп: в Украине смелых людей - полторы тысячи

Сообщение alexandrit »

Злая писал(а):Ну так треба ж тебе було макнути в лайно, якщо ти сам не розумієш, що пишеш. А тепер вмийся та давай суто по темі.
Это я вас макнул, а вы все хорохоритесь, я тебе уже привел данные по АР, детищу вашего Кирша, похоже таким специалистам нечем заняться, остается надувать щеки.
Умные не бывают учены; ученые не бывают умны./Лао-Цзы
Аватара пользователя
ПравыйПцыц
Сообщения: 8752
Зарегистрирован: Пт, 11.12.09 19:58:42
Откуда: Україна, місто Харків
Контактная информация:

Re: Нардеп: в Украине смелых людей - полторы тысячи

Сообщение ПравыйПцыц »

От же ж біда з цими льохами... :ne_vi_del: Таке молоде, ще й читати толком не вміє, а манєчькаю вже страждає... Мо' це в них нащадкове - дебілізм-даунізм на ґрунті льохізму-янукізму? :hi_hi_hi:
До речі, більше за усіх гєпа (як і льоха та інші гепоїдні дебіли-недоумки) до зеленої всирачки боявся саме перемоги Кірша на виборах, що минули... :a_g_a:
Лучше день потерять, потом за пять минут долететь!
Аватара пользователя
alexandrit
Флудер
Сообщения: 13848
Зарегистрирован: Пт, 14.05.10 08:05:37

Re: Нардеп: в Украине смелых людей - полторы тысячи

Сообщение alexandrit »

ПравыйПцыц писал(а):От же ж біда з цими льохами... :ne_vi_del: Таке молоде, ще й читати толком не вміє, а манєчькаю вже страждає... Мо' це в них нащадкове - дебілізм-даунізм на ґрунті льохізму-янукізму? :hi_hi_hi:
До речі, більше за усіх гєпа (як і льоха та інші гепоїдні дебіли-недоумки) до зеленої всирачки боявся саме перемоги Кірша на виборах, що минули... :a_g_a:
Да на хрена мне твои фантазии, кто там кого боялся, я тебе конкретный вопрос задаю, по АР и что там твой Кирш сделал как альтернативный депутат, где его проекты законов.
Умные не бывают учены; ученые не бывают умны./Лао-Цзы
Аватара пользователя
ПравыйПцыц
Сообщения: 8752
Зарегистрирован: Пт, 11.12.09 19:58:42
Откуда: Україна, місто Харків
Контактная информация:

Re: Нардеп: в Украине смелых людей - полторы тысячи

Сообщение ПравыйПцыц »

льоха! Ти ж повний та абсолютний дебіл! Через твоїх злочинців ригоанальних комуняк не працює Верховна Рада, а ти тільки бігаєш та скавчиш і гавкаєш на опозицію та людей, у порівнянні з якими ти навіть не глиста, а інфузорія! І ти, ідіот, ще хочеш щось зрозуміти? Йди, неробо, краще збирай пляшки, та сплачуй з них податки (або комісійний збір)... :hi_hi_hi:
Лучше день потерять, потом за пять минут долететь!
Аватара пользователя
alexandrit
Флудер
Сообщения: 13848
Зарегистрирован: Пт, 14.05.10 08:05:37

Re: Нардеп: в Украине смелых людей - полторы тысячи

Сообщение alexandrit »

ПравыйПцыц писал(а):льоха! Ти ж повний та абсолютний дебіл! Через твоїх злочинців ригоанальних комуняк не працює Верховна Рада, а ти тільки бігаєш та скавчиш і гавкаєш на опозицію та людей, у порівнянні з якими ти навіть не глиста, а інфузорія! І ти, ідіот, ще хочеш щось зрозуміти? Йди, неробо, краще збирай пляшки, та сплачуй з них податки (або комісійний збір)... :hi_hi_hi:
То, что ты тщательно следишь за всем, что происходит и что я сказал, только подтверждает, что ты тут подрабатывешь под разными никами, но ума на то, чтобы это выглядело натурально не хватает, ну не дано, а ВР блокируют твои недоумки, так как они, как и ты, никогда нигде не работал, а только языком молол.
Умные не бывают учены; ученые не бывают умны./Лао-Цзы
Ответить

Сейчас этот форум просматривают: Google [Bot] и 35 гостей